ارزیابی املاک در ترکیه 2022

ترکیه شاهد تقاضای زیادی از سوی کسانی است که مایل به سرمایه گذاری و مالکیت املاک و مستغلات هستند.

 

بسیاری از متخصصان در زمینه بازاریابی، توسعه
و سرمایه گذاری در املاک و مستغلات
گفتند که رونق بازار املاک و مستغلات ترکیه در قیمت ها منعکس شده است. آنها توضیح دادند که افزایش قیمت ها باعث شد سرمایه گذاران به این بازار سودآور روی بیاورند. در نتیجه، نسبت درخواست‌های سرمایه‌گذاری به‌ویژه در ایالت‌های شمال غربی ترکیه مانند استانبول و یالووا بورسا افزایش یافت.

شاید برجسته ترین چیزی که سرمایه گذاران با توجه به تعداد زیادی از
پروژه های املاک و مستغلات
در ترکیه به دنبال ان هستند، یافتن یک سایت مناسب برای خرید ملک خود است، با قیمت های ویژه، زیرا این فرآیند به ویژه برای خارجی هایی که به زبان ترکی مسلط نیستند، خطرناک است.

دولت ترکیه همچنین مشتاق منافع سرمایه گذار خارجی

بعدی برای خرید ملک در ترکیه است. از این رو، مجموعه تصمیماتی را صادر کرد که برجسته‌ترین آنها قانون اعطای شهروندی ترکیه به هر کسی که دارایی تنها به ارزش 400000 دلار باشد، است که سرمایه‌گذاران و بازرگانان عرب را تشویق کرد تا پول خود را در ترکیه سرمایه‌گذاری کنند و تابعیت ترکیه را دریافت کنند.

وزارت مسکن ترکیه با صدور تصمیمی، حضور یک کارشناس املاک و مستغلات به رسمیت شناخته شده توسط اداره مالکیت (اداره تابو) را که وظیفه آن ارزیابی قیمت ملک است، صادر کرد. این همان چیزی است که به عنوان کمیته ارزیابی املاک ” شناخته می شود .

ارزیابی املاک و مستغلات

گزارش ارزیابی املاک چیست؟

 

ارزیابی املاک و مستغلات:
قانون ارزیابی املاک و مستغلات به دنبال محافظت از سرمایه گذاران در برابر برخی افراد ضعیف الاراد است که قیمت املاک را دستکاری می کنند و سرمایه گذار خارجی را هدف قرار می دهند زیرا او ارزش واقعی املاک را نمی داند.

 

کارشناس املاک در نوشتن گزارش خود بر سه نکته اساسی تکیه می کند که عبارتند از:

 

  1. مکان ملک در درجه اول است ، زیرا قیمت املاک و مستغلات با توجه به ایالت های ترکیه و مناطق درون آنها متفاوت است. هر منطقه قیمت خاصی دارد.
  2. مساحت کل اپارتمان ، سن ساختمان و نوع (تجاری، مسکونی).
  3. کیفیت روکش و اینکه ایا اپارتمان در یک مجتمع مسکونی لوکس یا در یک ساختمان معمولی جداگانه است.

تاریخ اجرای تصمیم:

 

این تصمیم از چهارم اردیبهشت ماه جاری لازم الاجرا شد مارس 2019همانطور که اداره کل ثبت اسناد و املاک وابسته به وزارت محیط زیست و شهرها تصمیمی را منتشر کرد که بر اساس آن سرمایه گذاران خارجی که قصد خرید ملک در ترکیه را دارند، متعهد به دریافت گزارش کمیته ارزیابی قیمت ملک به منظور دریافت قیمت ملک شدند. مراحل خرید را تکمیل و ملک را در اداره ثبت اسناد و املاک به نام مالک ثبت کنید.

هدف از این تصمیم حمایت از سرمایه گذار و تضمین شفافیت در عملیات خرید و فروش است. اعتبار گزارش به مدت سه ماه از تاریخ صدور معتبر است.

 

إقرأ أيضاً

Без категории

Оценка недвижимости в Турции 2022

В Турции наблюдается большой спрос со стороны тех, кто желает и ищет инвестиции и владение недвижимостью.   Многие специалисты в области маркетинга, девелопмента и инвестиций

المزيد »
غير مصنف

التقييم العقاري في تركيا 2022

تركيا تشهد اقبالًا كبيرًا من قبل الراغبين والباحثين عن الاستثمار والتملك العقاري.   وتحدث العديد من المختصين في مجال التسويق والتطوير والاستثمار العقاري أن الازدهار

المزيد »

إقرأ أيضاً

Без категории

Инвестиционная ценность Basin Express Road

  Шоссе Basin Express — одна из самых известных дорог европейского Стамбула благодаря своей недвижимости, инвестициям и отелям, выполненным в стиле мирового класса. Он также

المزيد »